
Website laten maken in
- Eenvoudig Beheersbaar
- Converterende Websites en Webshops
- Unieke User Experience




Een website laten maken in Bussum?
Heb jij behoefte aan een nieuwe website en wil je jouw website laten maken in Bussum? De specialisten van team CRUX denken proactief met je mee om jouw droomwebsite te realiseren. In een uniek design worden jouw wensen gevisualiseerd. Met een website die altijd geoptimaliseerd is voor conversie ben je er klaar voor om voor jou en je klanten het beste resultaat te behalen. Samen gaan we aan de slag voor een converterende websites en een uniek designs, jouw website is one-of-a-kind!
Meer leads met Converseon
Crux is onderdeel van Converseon Online Marketing. Beter gevonden worden in zoekmachines in nog meer resultaat met je website behalen? Bekijk hoe Converseon jou aan meer online leads kan helpen of neem direct contact met ons op.

Unieke User Experience
CRUX biedt met een team van specialisten diverse expertises onder één dak. Unieke koppen die met oog voor detail zorgen voor een unieke beleving voor jouw klanten. Samen zorgen we ervoor dat jouw wensen worden gevisualiseerd voor jouw website of webshop. We denken proactief met je mee voor het beste resultaat. Converterende websites en unieke designs, geen website is hetzelfde!
Hogere ranking in de Google
Onze websites worden altijd zoekmachinevriendelijk (SEO-Proof) ontwikkeld, geoptimaliseerd voor conversie, en mobile-friendly opgeleverd. Dankzij onze expertise in UX, website development, e-commerce en leadgeneratie kijken wij op verschillende manieren naar een website vanuit een klantgerichte invalshoek.


Onze Werkwijze
1. Kennismaking
2. Let's get started
3. Structuur
4. Content is key
5. Go live!
6. Naar the next level
1. Kennismaking
2. Let's get started
3. Structuur
4. Content is key
5. Go live!
6. Naar the next level
Faq
Veel gestelde vragen
Ja, als onderdeel van onze dienstverlening leveren wij service & support. Onze professionals staan maandag t/m vrijdag tijdens kantoortijden voor je klaar. Bij calamiteiten kun je tevens in het weekend contact met ons opnemen.
Afhankelijk van de complexiteit van de website of webshop en jouw wensen als klant, wordt er een maandelijkse fee in rekening gebracht.
Diensten die wij kunnen leveren als onderdeel van service & support:
- Proactieve scans
- Technisch onderhoud van de website
- Updaten van WordPress plugins
- Maken van back-ups
- Doorvoeren van updates en upgrades
- Toevoegen van landingspagina’s
- Redigeren van teksten
- Koppelen van e-mail-accounts
- Hosting
Wij hebben ervaring met verschillende complexe CMS-systemen en e-commerce software. Vanzelfsprekend is het mogelijk om met een andere CMS te werken.
Wij ontwikkelen voor MKB+ bedrijven standaard websites in WordPress of webshops in WooCommerce. Afhankelijk van het type product, het aantal SKU’s of specifieke dienstverlening kan hier van afgeweken worden.
In WooCommerce webshops adviseren wij om maximaal 5000 Stock Keeping Units (SKU’s) te plaatsen. Voor grotere webshops adviseren wij ander type software als Magento of Prestashop. Ook met deze systemen hebben wij ervaring en adviseren wij graag.
Ja, dit is onderdeel van de service & support. Afhankelijk van jouw wens als klant en de beschikbare URL kunnen wij de domeinnaam registreren.
Ja, als standaard dienst maken wij wekelijks back-ups van jouw website tot 3 weken terug. In overleg is uitbreiding hiervan mogelijk.
Ja, wij maken gebruik van versleutelde verbinding van Let’s Encript en SSL-certificaten. Bij je webhosting ontvang je gratis een SSL-certificaat.
Ja, dat kan. Hiervoor voeren we de werkzaamheden uit vanuit Converseon, de overkoepelende organisatie voor online marketing.
Werk waar we trots op zijn

Klaar voor een gloednieuwe website of webshop?
